Product Code: OWA-60E-24
MEAN WELL
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-4
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
41.75
2026-05-26 Estimated delivery
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
MEAN WELL
ADAPTER, AC-DC, 24V, 2.5A
Product code
OWA-60E-24
Supplier product description
ADAPTER, AC-DC, 24V, 2.5A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:60W; Output Voltage - Output 1:24V; Output Current - Output 1:2.5A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Connector:Barrel P