Product Code: VES90PS24
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-4
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
60.30
2026-05-26 Estimated delivery
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
ADAPTOR, AC-DC, 24V, 3.75A
Product code
VES90PS24
Supplier product description
ADAPTOR, AC-DC, 24V, 3.75A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:90W; Output Voltage - Output 1:24V; Output Current - Output 1:3.75A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Connector:4 Way