Product Code: B78108S1225J000
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-9
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
0.60
2026-05-28 Estimated delivery
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
Inductor: ferrite; THT; 2200uH; 80mA; R: 34.7Ω; ±5%; Ø4x9.2mm; Ø: 4mm TDK
Specifications
SKU
U-2358253
Brand
Product code
B78108S1225J000
Supplier product description
Inductor: ferrite; THT; 2200uH; 80mA; R: 34.7Ω; ±5%; Ø4x9.2mm; Ø: 4mm
Supplier parameters
Body dimensions
Ø4x9.2mm
Diameter
4mm
Height
9.2mm
Inductance
2.2mH
Manufacturer
TDK
Mounting
THT
Operating current
80mA
Q factor
40
Resistance
34.7Ω
Resonant frequency
1.1MHz
Type of inductor
ferrite
Tolerance
±5%