BUZZER W/LED, 12-24VAC/DC, SOLDER/TAB
Useful information
Specifications
Supplier product description
BUZZER W/LED, 12-24VAC/DC, SOLDER/TAB; Transducer Function:Buzzer; Supply Voltage Min:12V; Supply Voltage Max:24V; Tones:Continuous, Intermittent; Sound Pressure Level (SPL):80dB; Current Rating:20mA; 16C0013