Product Code: VY1222M37Y5VQ63V0
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-49
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
0.55
2026-05-28 Estimated delivery
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
CAP, 2200PF, 20%
U-1257044
Brand
Product code
VY1222M37Y5VQ63V0
Supplier product description
CAP, 2200PF, 20%; Capacitance:2200pF; Product Range:VY1 Series; Capacitance Tolerance:┬▒ 20%; Suppression Class:X1 / Y1; Voltage Rating X:760V; Voltage Rating Y:500V; Operating Temperature Min:-40┬░C; Operating Temperature