Product Code: GN300-63-M8-25-SW
Sorry, we no longer have this product.
We recommend choosing from:
Other products in this category
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
Lever; adjustable; Thread len: 25mm; Lever length: 63mm; GN 300 ELESA+GANTER
Product code
GN300-63-M8-25-SW
Supplier product description
Lever; adjustable; Thread len: 25mm; Lever length: 63mm; GN 300
Useful information
Supplier parameters
Product code
GN300-63-M8-25-SW
Body colour
black
External thread
M8
Handle material
zinc die-cast
Kind of toggle
adjustable
Knob height
31mm
Lever length
63mm
Manufacturer
ELESA+GANTER
Manufacturer series
GN 300
Thread length
25mm