Product Code: IKD432-22/24V
no gallery
no gallery
Brand
More similar products
Sorry, we no longer have this product.
We recommend choosing from:
Other products in this category
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
Contactor: 4-pole installation; 32A; 24VAC,24VDC; NC x2 + NO x2 ISKRA
U-215590
Brand
Product code
IKD432-22/24V
Supplier product description
Contactor: 4-pole installation; 32A; 24VAC,24VDC; NC x2 + NO x2
Useful information
Supplier parameters
Product code
IKD432-22/24V
Contacts configuration
NC x2 + NO x2
Control voltage
24V DC
Leads
screw terminals
Manufacturer
ISKRA
Manufacturer series
IKD
Max. operating current
32A