Product Code: JJAV0UJ253NONMRTR
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-9
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
2.10
2026-05-25 Estimated delivery
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
DETECTOR SWITCH, SPST-NO, 5VDC, SMD
Product code
JJAV0UJ253NONMRTR
Supplier product description
DETECTOR SWITCH, SPST-NO, 5VDC, SMD; Product Range:JJA Series; Contact Configuration:SPST-NO; Switch Terminals:SMD; Contact Current Max:1mA; Contact Voltage DC Nom:5V; External Height:2.53mm; External Width:2.8mm; Extern