Product Code: LX.40-SW17-M10X50
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-4
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
1.90
2026-05-27 Estimated delivery
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
Foot; rigid,with lever; Base dia: 40mm; M10; technopolymer PA ELESA+GANTER
Product code
LX.40-SW17-M10X50
Supplier product description
Foot; rigid,with lever; Base dia: 40mm; M10; technopolymer PA
Useful information
Supplier parameters
Product code
LX.40-SW17-M10X50
Supplier's product code
LX.40-SW17-M10X50
Product ID
U-246088
Base diameter
40mm
Body material
technopolymer PA
Height
13mm
Manufacturer
ELESA+GANTER
Plunger length
50mm
Plunger material
steel
Spanner size
17mm