Product Code: DR3210/5.3X5
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-99
wholesale
Min. qty: 10
Multiplier: 10
Total:
7.50
2026-05-25 Estimated delivery
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
Spacer sleeve; 5mm; cylindrical; steel; zinc; Out.diam: 10mm DREMEC
U-2305390
Brand
Product code
DR3210/5.3X5
Supplier product description
Spacer sleeve; 5mm; cylindrical; steel; zinc; Out.diam: 10mm
Useful information
Supplier parameters
Product code
DR3210/5.3X5
Internal diameter
5.3mm
Manufacturer
DREMEC
Material
steel
Outside diameter
10mm
Plating material
zinc
Sleeve shape
cylindrical
Spacer length
5mm