Product Code: MEGACOMPACT-225A
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-9
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
6.35
2026-05-26 Estimated delivery
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
Fuse: fuse; 225A; 32VDC; automotive MTA
U-255475
Brand
Product code
MEGACOMPACT-225A
Supplier product description
Fuse: fuse; 225A; 32VDC; automotive
Useful information
Supplier parameters
Product code
MEGACOMPACT-225A
Supplier's product code
MEGACOMPACT-225A
Product ID
U-255475
Colour
beige
Current rating
225A
Kind of fuse
automotive
Manufacturer
MTA
Rated voltage
32V DC