Product Code: 4606X-101-222LF
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-49
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
0.35
2026-05-26 Estimated delivery
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
RESISTOR NETWORK, 2K2
U-3670945
Brand
Product code
4606X-101-222LF
Supplier product description
RESISTOR NETWORK, 2K2; Resistance:2.2kohm; Product Range:4600X Series; No. of Elements:5Elements; Network Circuit Type:Bussed; Resistor Case Style:SIP; No. of Pins:6Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating per Element:200