Product Code: 4610X-102-471LF
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-49
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
0.75
2026-05-28 Estimated delivery
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
RESISTOR NETWORK, 470R
U-3671040
Brand
Product code
4610X-102-471LF
Supplier product description
RESISTOR NETWORK, 470R; Resistance:470ohm; Product Range:4600X Series; No. of Elements:5Elements; Network Circuit Type:Isolated; Resistor Case Style:SIP; No. of Pins:10Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating per Element: