Product Code: B82432C1473K000
no gallery
no gallery
Brand
More similar products
Sorry, we no longer have this product.
We recommend choosing from:
Other products in this category
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
Inductor: ferrite; SMD; 1812; 47uH; 210mA; R: 2.3Ω; ±10%; -55÷125°C TDK
U-2358297
Brand
Product code
B82432C1473K000
Supplier product description
Inductor: ferrite; SMD; 1812; 47uH; 210mA; R: 2.3Ω; ±10%; -55÷125°C
Useful information
Supplier parameters
Product code
B82432C1473K000
Body dimensions
4.5x3.2x3.2mm
Case - inch
1812
Case - mm
4532
Conform to the norm
AEC-Q200
Inductance
47µH
Manufacturer
TDK
Mounting
SMD
Operating current
0.21A
Operating temperature
-55...125°C
Q factor
30
Resistance
2.3Ω
Resonant frequency
12MHz
Type of inductor
ferrite
Tolerance
±10%