SPACER, 3.2/6X4.0-NI
Product Code: 005.53.043
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-49
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
0.35
2026-05-26 Estimated delivery
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
SPACER, 3.2/6X4.0-NI
Supplier product description
SPACER, 3.2/6X4.0-NI; Spacer Type:Round; Spacer Material:Brass; Outer Diameter:6mm; Inner Diameter:3.2mm; Overall Length:4mm; Product Range:-; SVHC:No SVHC (15-Jan-2018); Body Plating:Nickel; External Diameter:6mm; Exter