Product Code: B57237S0100M000
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-9
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
1.50
2026-05-28 Estimated delivery
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
THERMISTOR, NTC
U-3676319
Brand
Product code
B57237S0100M000
Supplier product description
THERMISTOR, NTC; Product Range:B57237S0 Series; Disc Size:15mm; Zero Power Resistance at 25┬░C:10ohm; Approvals:UL; Maximum Energy Rating at 25┬░C:-; Maximum Steady State Current at 25┬░C:3.7A; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018); B