Product Code: 32.00M-HC49R
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-9
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
1.95
2026-05-26 Estimated delivery
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
Resonator: quartz; 32MHz; -10÷60°C; THT; Freq.stability: ±30ppm IQD FREQUENCY PRODUCTS
Product code
32.00M-HC49R
Supplier product description
Resonator: quartz; 32MHz; -10÷60°C; THT; Freq.stability: ±30ppm
Useful information
Supplier parameters
Product code
32.00M-HC49R
Supplier's product code
32.00M-HC49R
Product ID
U-2305083
Case
HC49
Frequency
32MHz
Frequency stability
±30ppm
Manufacturer
IQD FREQUENCY PRODUCTS
Mounting
THT
Operating temperature
-10...60°C
Power
1mW
Resonator tolerance
±20ppm