Product Code: V275LA4P
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-49
wholesale
Min. qty: 1
Multiplier: 1
Total:
0.40
2026-05-25 Estimated delivery
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
VARISTOR, 23.0J, 275VAC
Product code
V275LA4P
Supplier product description
VARISTOR, 23.0J, 275VAC; Voltage Rating VAC:275V; Voltage Rating V DC:369V; Product Range:LA Series; Clamping Voltage Vc Max:710V; Varistor Case Style:Disc 7mm; Varistor Type:Metal Oxide Varistor (MOV); Peak Surge Curren