Product Code: CC05CG511F
Brand
More similar products
Sorry, we no longer have this product.
We recommend choosing from:
Other products in this category
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
CAP, 510PF, 100V, MLCC, RADIAL
U-1908764
Brand
Product code
CC05CG511F
Supplier product description
CAP, 510PF, 100V, MLCC, RADIAL; Capacitance:510pF; Voltage Rating:100V; Product Range:CC05 Series, MIL-PRF-20; Capacitance Tolerance:┬▒ 1%; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Dielectric Characteristic:C0G / NP0; Lead Spac