Product Code: EPM240T100I5N
Brand
More similar products
Sorry, we no longer have this product.
We recommend choosing from:
Other products in this category
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
CPLD, MAX II, 240 ELEMENTS, TQFP100
U-653538
Brand
Product code
EPM240T100I5N
Supplier product description
CPLD, MAX II, 240 ELEMENTS, TQFP100; CPLD Type:FLASH; No. of Macrocells:192; No. of I/O's:80I/O's; Logic Case Style:TQFP; No. of Pins:100Pins; Frequency:201.1MHz; Supply Voltage Min:3V; Supply Voltage Max:3.6V; Propagati