Product Code: MEA1608PH270TA0G
Brand
More similar products
Sorry, we no longer have this product.
We recommend choosing from:
Other products in this category
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
FILTER, PCB, 27PF, 0.1A, 0603
U-1072208
Brand
Product code
MEA1608PH270TA0G
Supplier product description
FILTER, PCB, 27PF, 0.1A, 0603; Capacitance:27pF; Voltage Rating:6.3V; Filter Type:General Purpose; Current Rating:100mA; Filter Terminals:SMD; Inductance Min:-; Leakage Current Max:-; Product Range:-; SVHC:No SVHC (15-Ja