Product Code: RCD-24-0.35/PL/A
More similar products
Sorry, we no longer have this product.
We recommend choosing from:
Other products in this category
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
LED DRIVER, DC-DC, CC, 0.35A, 35V