Product Code: AVC19LS16FE1DT5A04
More similar products
Sorry, we no longer have this product.
We recommend choosing from:
Other products in this category
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
ANTI VANDAL SW, SPST-NO, 1A, 24VDC, 19MM
Product code
AVC19LS16FE1DT5A04
Supplier product description
ANTI VANDAL SW, SPST-NO, 1A, 24VDC, 19MM; Contact Configuration:SPST; Actuator / Cap Colour:Natural; Product Range:AVC Series; Switch Operation:On-Off; Illumination Colour:Red, Green, Blue; Switch Terminals:Wire Leaded w