Product Code: VER24US120-JA
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-4
Total:
24.85
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
ADAPTOR, AC-DC, 12V, 2A
Product code
VER24US120-JA
Supplier product description
ADAPTOR, AC-DC, 12V, 2A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:24W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:2A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Connector:Barrel Plug