Product Code: IT9100-C0
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-4
Total:
103.50
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
CABLE TIE, BELT, OUTDOOR, PK100
Product code
IT9100-C0
Supplier product description
CABLE TIE, BELT, OUTDOOR, PK100; Cable Tie Material:Nylon 6.6 (Polyamide 6.6); Cable Tie Colour:Black; Cable Tie Length:358mm; Cable Tie Width:8.9mm; Cable Bundle Diameter Max:100mm; Minimum Loop Tensile Strength:124lb;