Product Code: YU0AS222M120D20C0H
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-9
Total:
0.90
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
CAP, 2200PF, 20%
U-1165284
Brand
Product code
YU0AS222M120D20C0H
Supplier product description
CAP, 2200PF, 20%; Capacitance:2200pF; Product Range:AS Series; Capacitance Tolerance:┬▒ 20%; Suppression Class:X1 / Y1; Voltage Rating X:760V; Voltage Rating Y:500V; Operating Temperature Min:-40┬░C; Operating Temperature