Product Code: C911U471KUYDAA7317
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-9
Total:
1.55
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
CAP, 470PF, 10%
U-1284290
Brand
Product code
C911U471KUYDAA7317
Supplier product description
CAP, 470PF, 10%; Capacitance:470pF; Product Range:900 Series; Capacitance Tolerance:┬▒ 10%; Suppression Class:X1 / Y2; Voltage Rating X:400V; Voltage Rating Y:250V; Operating Temperature Min:-40┬░C; Operating Temperature M