Product Code: HWSE11-BL-WS
no gallery
no gallery
More similar products
Sorry, we no longer have this product.
We recommend choosing from:
Other products in this category
*Total delivery cost will be calculated in the checkout.
Warehouse in Europe
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
SELECTOR SW, 11POS, 690VAC, 20A, 30DEG
Product code
HWSE11-BL-WS
Supplier product description