Product Code: VS-403CNQ100PBF
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-4
Total:
89.70
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
DIODE, SCHOTTKY
U-670725
Brand
Product code
VS-403CNQ100PBF
Supplier product description
DIODE, SCHOTTKY; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:100V; Forward Current If(AV):400A; Forward Voltage VF Max:690mV; Diode Module Configuration:Dual Common Cathode; Product Range:VS-40 Series; Current Ifsm:25.5kA; Diode