Product Code: 1457K1601E
Hammond
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-2
Total:
72.35
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
Hammond
ENCLOSURE, EXTRUDED, RFI
U-1332587
Brand
Product code
1457K1601E
Supplier product description
ENCLOSURE, EXTRUDED, RFI; Enclosure Type:Small; Enclosure Material:Extruded Aluminium; External Height - Metric:44mm; External Width - Metric:84mm; External Depth - Metric:160mm; IP Rating:IP54; Body Colour:Transparent;