Product Code: 1551BTRD
Hammond
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-4
Total:
4.85
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
Hammond
ENCLOSURE, PCB BOX, ABS, TRANSPARENT RED
U-1359695
Brand
Product code
1551BTRD
Supplier product description
ENCLOSURE, PCB BOX, ABS, TRANSPARENT RED; Enclosure Type:PCB Box; Enclosure Material:ABS; External Height - Metric:15.5mm; External Width - Metric:25mm; External Depth - Metric:50mm; IP Rating:IP54; Body Colour:Red, Tran