Product Code: LX.50SW19-M12X48S
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-3
Total:
3.10
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
Foot; rigid,with screwdriver slot,with lever; Base dia: 50mm ELESA+GANTER
Product code
LX.50SW19-M12X48S
Supplier product description
Foot; rigid,with screwdriver slot,with lever; Base dia: 50mm
Useful information
Supplier parameters
Product code
LX.50SW19-M12X48S
Base diameter
50mm
Body material
technopolymer PA
Height
17mm
Manufacturer
ELESA+GANTER
Plunger length
48mm
Plunger material
steel
Spanner size
19mm