Product Code: LD1117S33CTR
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-49
wholesale
Min. qty: 5
Multiplier: 5
Total:
2.50
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
IC, V REG, LDO 3.3V, SMD
Product code
LD1117S33CTR
Supplier product description
IC, V REG, LDO 3.3V, SMD; Output Type:Fixed; Input Voltage Min:5.3V; Input Voltage Max:15V; Fixed Output Voltage Nom.:3.3V; Adjustable Output Voltage Min:-; Adjustable Output Voltage Max:-; Output Current:950mA; Dropout