Product Code: 4609X-101-224LF
Total:
0.60
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
Product description
RESISTOR NETWORK, 220K
U-3671011
Brand
Product code
4609X-101-224LF
Supplier product description
RESISTOR NETWORK, 220K; Resistance:220kohm; Product Range:4600X Series; No. of Elements:8Elements; Network Circuit Type:Bussed; Resistor Case Style:SIP; No. of Pins:9Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating per Element:20