Product Code: 4609X-101-220LF
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-49
Total:
0.65
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
RESISTOR NETWORK, 22R
U-3671007
Brand
Product code
4609X-101-220LF
Supplier product description
RESISTOR NETWORK, 22R; Resistance:22ohm; Product Range:4600X Series; No. of Elements:8Elements; Network Circuit Type:Bussed; Resistor Case Style:SIP; No. of Pins:9Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating per Element:200mW