Product Code: 4606X-101-473LF
Brand
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-49
Total:
0.40
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
RESISTOR NETWORK, 47K
U-3670951
Brand
Product code
4606X-101-473LF
Supplier product description
RESISTOR NETWORK, 47K; Resistance:47kohm; Product Range:4600X Series; No. of Elements:5Elements; Network Circuit Type:Bussed; Resistor Case Style:SIP; No. of Pins:6Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating per Element:200m