Product Code: 4609X-101-473LF
Total:
0.50
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
Product description
RESISTOR NETWORK, 47K
U-3671019
Brand
Product code
4609X-101-473LF
Supplier product description
RESISTOR NETWORK, 47K; Resistance:47kohm; Product Range:4600X Series; No. of Elements:8Elements; Network Circuit Type:Bussed; Resistor Case Style:SIP; No. of Pins:9Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating per Element:200m