Product Code: B4X10/BN945
More similar products
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-499
wholesale
Min. qty: 100
Multiplier: 100
Total:
15.00
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
Rivet; steel; Rivet diam: 4mm; L.rivet: 10mm; BN: BN 945 BOSSARD
Product code
B4X10/BN945
Supplier product description
Rivet; steel; Rivet diam: 4mm; L.rivet: 10mm; BN: BN 945
Useful information
Supplier parameters
Product code
B4X10/BN945
Brand
BOSSARD
Supplier's product code
B4X10/BN945
Product ID
U-124899
BN standard
BN 945
DIN standard
DIN 7331A
Manufacturer
BOSSARD
Material
steel
Plating material
nickel
Rivet diameter
4mm
Rivet length
10mm