Product Code: RB168LAM-60TR
Price range
AmountPrice incl. VAT (pcs)
1-9
wholesale
Min. qty: 5
Multiplier: 5
Total:
4.00
Warehouse in Europe
90% positive feedback
94%+ positive feedback
30 day money back guarantee
30 day money back guarantee
Product description
ROYAL OHM
SCHOTTKY RECTIFIER, SINGLE, 60V, SOD-128
Product code
RB168LAM-60TR
Supplier product description
SCHOTTKY RECTIFIER, SINGLE, 60V, SOD-128; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:60V; Forward Current If(AV):1A; Diode Configuration:Single; Diode Case Style:SOD-128; No. of Pins:2Pins; Forward Voltage VF Max:680mV; Forward